SOCIAL MEDIA

SPONZORI

HRISTOVO ROĐENJE

ATLETSKI KLUB “TOP JUMP”

ŠAMPIONSKA RADIONICA

Korisni linkovi:

- Dragutin Topić

PRVO SKOČI PA RECI

JUMP

TOP JUMP TRENING

(NAJSTARIJI U "TOP JUMP"-u IMAJU SAMO 15 GODINA...)

SVE U SVOJE VREME, REZULTATI NAS NE OPTEREĆUJU, SVAKA NAŠA MEDALJA JE PRODUKT IGRE, TEŽNJE KA SAVRŠENOJ TEHNICI IZVOĐENJA SVAKOG POKRETA, A NE BESOMUČNOG RADA SA "TEGOVIMA", "UZBRDICAMA", "DUBINSKIM SKOKOVIMA" I OSTALIM PREČICAMA, JER TE PREČICE DAJU TRENUTAN (PRIVIDAN) USPEH, A UDALJUJU NAS OD CILJA. CILJ BI SVIMA TREBALO DA BUDE DA NAJTALENTOVANIJA DECA ILI BAREM JEDNO DETE OSTVARI VRHUNSKI SENIORSKI REZULTAT, JER SAMO SU TAKVI REZULTATI MERILO ZNANJA I USPEHA, SVE OSTALO SU ŠARENE LAŽE...

P.S. VIDIMO SE ZA 7-8 GODINA...JA SAM STRPLJIV, JER ZNAM KOLIKO JE TO USTVARI KRATAK VREMENSKI PERIOD, A OPET, TOLIKO TOGA MOŽE DA SE URADI    #namernodrugačiji #topjump #atletika

ZLATO U BACANJU DISKA NA PRVENSTVU SRBIJE

ZNAM DA VAS VIŠE NE ČUDI NIŠTA VEZANO ZA MOJ "TOP JUMP", OPET DVE MEDALJE NA PRVENSTVU SRBIJE, MARTININO I ZLATO I BRONZA I NOVI LIČNI REKORD U BACANJU DISKA, 37.00m... HVALA Danijela Curovic na ogromnoj pomoći !!! I HVALA i bratu Dusan Banda što nam je poslao diskove direktno iz Amerike (oni lete daleko)#namernodrugačiji #topjump #atletika

MEDALJE ZA NAJMLAĐE

Uglješa Avlijaš-srebro,Maša Božović-srebro, Kristina Mitrovski srebro, Vasilije Perović-bronza, Irina Jović-srebro, Nađa Ivanković-bronza, Nikola Marković-bronza! Nismo proveli ni sekund sa ovom decom na treningu u atletskoj dvorani (za razliku od svih ostalih) a opet smo je pokorili!! Moja deca iz predgrađa iz Hala Sportova Zarkovo

#namernodrugačiji #topjump #atletika

1 2
Početna O nama Novosti Treninzi Galerija Dokumenta Kontakt